Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Galeria

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa do naszego Pensjonatu, położonego w urokliwej miejscowości Drwęsa 15km od Poznania w kierunku na Buk. Pensjonat znajduje się zdala od zgiełku ulic, w pięknej okolicy nad stawem, pośród bujnej zieleni, będącej oazą spokoju i udanego wypoczynku.


Nasz Pensjonat to idealne miejsce do organizacji wesel, przyjęć okolicznościowych, komunii, rocznic, chrzcin i innych uroczystości rodzinnych, a także spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Pensjonat nad Stawem otoczony jest pięknym terenem zielonym, który sprzyja również organizowaniu imprez plenerowych: pikników, grilli oraz imprez integracyjnych.

Dysponujemy salą bankietową do 100 osób oraz pokojami 1, 2 i 3 osobowymi z łazienką. Atutem naszego Pensjonatu jest położenie w niedalekiej okolicy Poznania, a co za tym idzie łatwy i szybki dojazd do centrum, m.in. na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Do dyspozycji gości jest duży, wygodny parking.

Mamy nadzieję, że sielska atmosfera, pyszne dania oraz fachowa i sympatyczna obsługa naszego obiektu sprawią, że czas spędzony z nami zapisze się w Państwa pamięci na długo.


© 2014 Pensjonat Nad Stawem, ul.Przylesie 4, 62-070 Drwęsa, biuro@weselenadstawem.pl, tel.577145400, 577144400