Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Galeria

Taki dzień zdarza się tylko raz!

Jego wyjątkowy charakter wymaga niezwykłej oprawy. Każdy szczegół powinien być dopracowany z najwyższą starannością, a każda chwila winna odbywać się w scenerii godnej tego wydarzenia.

Piękno wnętrz Pensjonatu wraz z otaczającym go kompleksem ogrodowym w połączeniu z wykwintnym menu, to idealna propozycja dla tych, którzy chcą przeżyć ten dzień w wyjątkowej atmosferze .


Do wyłącznej dyspozycji Państwa Młodych i Gości Weselnych oddajemy Pensjonat wraz z całym terenem, gdzie w stylowych wnętrzach lub bajkowej scenerii pleneru można urządzić wytworne przyjęcie weselne dla maksymalnie 110 osob.


Dla najmłodszych Gości ( i nie tylko) podczas całego pobytu udostępniamy bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe. Bardziej wymagającym zorganizujemy (za dodatkową opłatą) animatora.

Mając na uwadze wygodę i komfort Pary Młodej i Gości Weselnych, oferujemy organizację Poprawin w kilku wersjach do wyboru:

* na sali
* pod namiotem
* w klimatycznej wiacie grillowo – biesiadnej w towarzystwie wyśmienitych dań z rusztu

Wynajęcie całego obiektu na Przyjęcie Weselne – 3 000 zł, Poprawiny – 1 500 zł - opcjonalnie ( w cenie wynajmu: gwarancja wyłączności na cały Pensjonat oraz apartament dla nowożeńców)

W przypadku organizacji Przyjęcia w dniu innym niż sobota, udzielamy 15% rabatu na kwotę wynajmu.Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły...Jeśli macie Państwo własne pomysły jak powinno wyglądać Państwa wesele chętnie dostosujemy się do wszelkich życzeń oraz pomożemy urzeczywistnić Państwa marzenia.  


© 2014 Pensjonat Nad Stawem, ul.Przylesie 4, 62-070 Drwęsa, biuro@weselenadstawem.pl, tel.577145400, 577144400