Urokliwy Gościniec nad Stawem

odkryj naszą historię

Gościniec nad Stawem, położony w urokliwej miejscowości Drwęsa znajdującej się zaledwie 15km od Poznania.

Dysponujemy klimatyzowaną salą bankietową w stylu rustykalnym do 80 osób, pokojami noclegowymi, w których jesteśmy w stanie przenocować 29 osób, dużym parkingiem, przepyszną kuchnią opartą wyłącznie na świeżych i lokalnych produktach, ogrodem w którym możemy zorganizować ceremonie plenerowe, a także zapraszamy wszystkich ze swoimi czworonożnymi pupilami.

Atutem naszego Gościńca jest niewątpliwie jego położenie. Obiekt znajduje się z dala od zgiełku ulic w pięknej okolicy, pośród bujnej zieleni będącej oazą spokoju i udanego wypoczynku.

Idealny wybór na każdą okazję

Nasz Gościniec to idealne miejsce do organizacji wesel, przyjęć okolicznościowych, komunii, rocznic, chrzcin i innych uroczystości rodzinnych, a także spotkań biznesowych – imprezy integracyjne oraz szkolenia firmowe. Gościniec nad Stawem otoczony jest pięknym terenem zielonym, który sprzyja również organizowaniu imprez plenerowych .W naszym obiekcie posiadamy grill oraz miejsce na ognisko.

Jesteśmy Pewni, że sielska atmosfera, pyszne dania oraz fachowa i sympatyczna obsługa naszego obiektu sprawią, że czas spędzony z nami zapisze się w Państwa pamięci na długo.

Galeria zdjęć

Zobacz malownicze zakątki gościńca