Obiekt

Nasz pensjonat

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa do naszego Pensjonatu, położonego w urokliwej miejscowości Drwęsa 15km od Poznania w kierunku na Buk. Pensjonat znajduje się zdala od zgiełku ulic, w pięknej okolicy nad stawem, pośród bujnej zieleni, będącej oazą spokoju i udanego wypoczynku.

Nasz Pensjonat to idealne miejsce do organizacji wesel, przyjęć okolicznościowych, komunii, rocznic, chrzcin i innych uroczystości rodzinnych, a także spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Pensjonat nad Stawem otoczony jest pięknym terenem zielonym, który sprzyja również organizowaniu imprez plenerowych: pikników, grilli oraz imprez integracyjnych.

Dysponujemy salą bankietową do 100 osób oraz pokojami 1, 2 i 3 osobowymi z łazienką. Atutem naszego Pensjonatu jest położenie w niedalekiej okolicy Poznania, a co za tym idzie łatwy i szybki dojazd do centrum, m.in. na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Do dyspozycji gości jest duży, wygodny parking.

Nasi Klienci mają również możliwość pobytu wraz ze swoimi czworonożnymi pupilami.

Mamy nadzieję, że sielska atmosfera, pyszne dania oraz fachowa i sympatyczna obsługa naszego obiektu sprawią, że czas spędzony z nami zapisze się w Państwa pamięci na długo.

pensjonat-wesele nad stawem