Atrakcje weselne

Staw

Na terenie posesji naszego Gościńca nad Stawem znajduje się przepiękny staw. Jego sceneria idealnie wpisuje się w weselne sesje zdjęciowe. Z przycumowaną łódką oraz kamiennym mostkiem tworzy wymarzone miejsce do romantycznych zdjęć plenerowych Młodej Pary.

Nad jego brzegiem jest możliwość zorganizowania ogniska ze śpiewaniem i pieczeniem kiełbasek.

Czekoladowa fontanna

Majstersztyk czekoladowego fondue, to ekscytujący dodatek do każdego przyjęcia weselnego, eventu czy innego ważnego wydarzenia. Dostarczy ona Twoim gościom przeżycia, które zostanie zapamiętane na długie lata. Wyobraź sobie Twoich gości doświadczających widoku, zapachu i smaku najdoskonalszej i prawdziwej belgijskiej czekolady płynącej z góry eleganckiej, czterokaskadowej fontanny.

Koszt: juz od 370 zł

Bańki mydlane

Czy można wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego niż otaczająca Parę Młodą chmura baniek mydlanych? Wypuszczanie baniek mydlanych to niezapomniana atrakcja, która może uatrakcyjnić moment wyjścia po zaślubinach z kościoła, pierwszy taniec, jak również stworzyć bajeczną scenerię do sesji zdjęciowej. Generator baniek mydlanych może w przeciągu kilku sekund wypełnić bańkami cała okolicę.

Koszt: 250 zł za pierwsza godzinę, każda kolejna 50 zł.

Fontanny alkoholowe

W fontannach alkoholowych płynie alkohol, który każdy z gości może samodzielnie nalać do kieliszka. Idealnie pasuje do niej poncz z pływającymi na powierzchni owocami, białe i czerwone wino, wódka lub inny alkohol. To co będzie w niej płynąć zależy od wyobraźni serwującego. Ten nowoczesny rodzaj poczęstunku pozwala Państwu na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery oraz integracyjnego punktu spotkań na każdym weselu.

Koszt: juz od 450 zł

Pokazy barmańskie

Pokazy barmańskie w wykonaniu profesjonalnych barmanów, mogą stanowić jedną z najciekawszych atrakcji wesela. Pokaz składa się zazwyczaj z prezentacji tradycyjnych technik barmańskich oraz sposobów przyrządzania drinków atrakcyjnych zarówno smakowo, jak i wizualnie. Pokaz połączony jest z degustacją wybranych drinków. Dodatkową atrakcją jest niezwykły pokaz sprawności i zwinności barmana rodem z filmu „Koktajl”, który rozbawi i zaczaruje widownię.

Przejażdżki bryczką

Istnieje możliwość zorganizowania wycieczki bryczką po okolicy. Okolicę Gościńca nad Stawem stanowi typowo wiejska zabudowa, pola i lasy. Podziwianie krajobrazów podczas jazdy bryczką urzekło już niejednego gościa.

Koszt: 500 zł za pierwsza godzinę, każda kolejna 150 zł.

Karaoke

Karaoke to atrakcja weselna która nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Taką atrakcję ma już w swojej ofercie większość Dj – ów, a także większość zespołów weselnych. Jednak jeśli wynajęliście Dja który takiej atrakcji nie organizuje, możecie ją przygotować sami. Konieczne jest wydrukowanie tekstów najbardziej popularnych piosenek, które chcecie aby goście zaśpiewali oraz nagranie utworów na płycie. Niewielkim nakładem pracy możecie przygotować atrakcję weselną, która z pewnością przypadnie do gustu Waszym gościom.

Koszt: 0 zł

Pokaz zdjęć

Pokaz waszych wspólnych zdjęć, to jedna z atrakcji weselnych, która może być bardzo osobistym akcentem w trakcie weselnego przyjęcia.

Oczywiście przy jej przygotowaniu konieczny jest własny nakład pracy, ale może on przynieść bardzo zaskakujący efekt. Prezentacja może być dokumentacją waszego związku, lub sięgać aż do waszego dzieciństwa. Macie bardzo szerokie pole do popisu, a wynik pracy na pewno spodoba się wszystkim gościom.

Koszt: 0 zł

Pokaz tańca

Oczywistym jest, iż nic nie przebije i nie będzie bardziej wyjątkowe niż pierwszy taniec Pary Młodej. Jeśli jednak jesteście miłośnikami tańca, możecie zorganizować profesjonalny występ taneczny jak również krótki kurs nauki tańca dla gości.

Koszt: od 1200 zł za pokaz